KONKURS NA KARTKĘ I BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ ROZSTRZYGNIĘTY

W naszej szkole już po raz trzeci zorganizowany został konkurs na wykonanie kartki i bombki bożonarodzeniowej. Zasięgiem konkurs objął całą społeczność uczniowską, włączając w działanie również dzieci z oddziałów przedszkolnych.
Celem konkursu było:
• Poznawanie i propagowanie tradycji związanej ze świętami Bożego Narodzenia.
• Promowanie twórczości dziecięcej, pobudzenie inwencji twórczej i fantazji, inspirowanie do aktywności twórczej.
• Integracja dzieci przez sztukę.
• Stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.
Do organizatorów konkursu wpłynęły kartki i bombki wykonane przez uczniów wszystkich klas. Tak liczny odzew uczestników konkursu i duża liczba zgłoszonych prac świadczy o zainteresowaniu tradycją związaną z rytuałem świątecznym.
Większość bombek oraz kartek świątecznych wytworzonych tradycyjnymi technikami, było wykonanych bardzo precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół i dużym nakładem pracy, przy zastosowaniu różnorodnych materiałów.
LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU
NA BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
WYRÓŻNIENIE:
1. Ewa Rajtarowska – 0a
2. Dominik Wypiorczyk – 0a
3. Rafał Biernacki – 0a
4. Lena Gembiak – 0a
5. Szymon Kusy – 0b
6. Maja Kolasińska – 0b
7. Brajan Kuśmierek – 0c

KLASY 1
I miejsce – Hubert Wdziękoński – 1a
WYRÓŻNIENIE: Wiktoria Czechowska – 1a
Nela Latkowska – 1d
Jakub Pędzik – 1d
Bartosz Szczepański – 1a
KLASY 2
I miejsce – Domminika Zając – 2c
Karolina Nowak – 2c
WYRÓŻNIENIE: Wiktoria Mieleniewicz – 2b
Wiktoria Krzemieniecka – 2e
Mikołaj Hensler – 2d
KLASY 3
I miejsce – Błażej Koźba – 3b
WYRÓŻNIENIE: Filip Kowbel – 3b
Borys Hensler – 3b

KLASY 4
I miejsce – Kinga Mieleniewicz – 4c
WYRÓŻNIENIE: Mateusz Michalkiewicz – 4c
Mateusz Mazur – 4c
KLASY 5
I miejsce – Amelia Buczma – 5c

KLASY 6
I miejsce – Dominika Nowik – 6c
WYRÓŻNIENIE: Maciej Milczarek – 6b
Amelia Pędzik – 6b
Kacper Zieliński – 6b
Amelia Czaja – 6b
Konrad Schulz – 6b

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU
NA BOŻONARODZENIOWĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
WYRÓŻNIENIE:
1. Szymon Kusy – 0b
2. Ewa Rajtarowska – 0a
3. Gabriela Piechowska – 0a
4.Lena Gembiak – 0a

KLASY 1
I miejsce – Maja Kowbel – 1d
II miejsce – Brajan Gniadek – 1c
III miejsce – Kornelia Śledziona – 1a
Wyróżnienie – Dominik Zasada -1c
Maja Pozdrowicz – 1a

KLASY 2
I miejsce – Agata Zielińska – 2d
II miejsce – Wiktoria Mieleniewicz – 2b
III miejsce – Patryk Frątczak – 2e
Wyróżnienie – Oliwia Dudek -2d
Julia Kosowska – 2d

KLASY 3
I miejsce – Emilia Piechowska– 3b
II miejsce – Błażej Koźba – 3b
III miejsce – Filip Kowbel – 3b
Anna Marynowska – 3b

KLASY 4
WYRÓŻNIENIE:
1. Jakub Antoniewski – 4a
2. Kinga Mieleniewicz – 4c

KLASY 6
WYRÓŻNIENIE:
1. Kacper Zielinski – 6b
2. Wiktoria Łunkiewicz – 6c
3. Dominika Nowik – 6c
4. Nikola Karykowska

Wszystkie kartki i bombki zostały wystawione na sprzedaż na terenie szkoły, podczas akcji charytatywnej – „DLA KRYSTIANA”.
Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone na apelu „TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”
Organizatorzy konkursu: Agnieszka Zaręba (PM 2), Regina Kaliszczyk (SP3), Irena Przybyłowska – Nowak (SP 3) serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

No Comments

Comments are closed.

To Top