Konkurs „Moja własna książka” rozstrzygnięty

W marcu  nauczycielki świetlicy: pani Izabela Nowak i pani Kamila Zaguła, zorganizowały szkolny konkurs .  Zadaniem uczestników konkursu było napisanie i zilustrowanie własnej książki. Komisja oceniała poprawność, pomysł oraz estetykę wykonanej pracy.      Wśród laureatów konkursu komisja wyłoniła zwycięzców.

W kategorii wiekowej klas I-III

I miejsce zajął Hubert Kamiński z klasy IIb, który napisał książkę pt.: „Kosmobajka”

II miejsce zajęła Julia Oczachowska z klasy 2d, która napisała książkę pt.: „Wiersze o naszej szkole”

III miejsce zajęła Marlena Obłaska z klasy 3a, która napisała książkę pt.: „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”

W kategorii wiekowej klas IV-VI

I miejsce zajął Jakub Suchecki z klasy 4a, który napisał książkę pt.: „Dlaczego jest rosa”

II miejsce z taką samą ilością punktów zajęli:

Maciej Karpiński z klasy 4a, który napisał książkę pt.: „Dlaczego w nocy jest ciemno”

Michał Ignaś z klasy 4 b, który napisał książkę pt.: „Przygody sympatycznego Rorana”

III miejsce zajął Jakub Antoniewski z klasy 5a, który napisał książkę pt.: „ Wielka podróż”

Jedną z nagród jest wystawa książek w bibliotece szkolnej, a także prezentacja książek i wystawa w Książnicy Stargardzkiej 19.05.2017 r. o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pracami. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.