KIERMASZ WIELKANOCNY

W środę  – 16 marca 2016r. podczas DNIA OTWRTEGO w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się KIERMASZ OZDÓB  i KARTEK WIELKANOCNYCH.

Wszystkie przeznaczone na sprzedaż ozdoby i kartki zostały wykonane prze uczniów i rodziców naszej szkoły.

Dochód ze sprzedaży kolejny już raz przekazany zostanie na cel charytatywny – pomoc absolwentowi szkoły, który zmaga się z ciężką chorobą.

Organizatorzy: Agnieszka Zaręba (PM 2), Regina Kaliszczyk (SP 3) i  Irena Przybyłowska-Nowak serdecznie dziękują zarówno tym, którzy wykonali prace, jak i osobom, które wsparły akcję finansowo dokonując zakupu pięknych ozdób i kartek.

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.” – Jan Paweł II

SAM_0132 SAM_0139 SAM_0143 SAM_0147 SAM_0148