Pomogliśmy Jasiowi

Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, specjalna kawiarenka połączona ze sprzedażą przepysznych wypieków oraz ciast. Te oraz jeszcze wiele innych atrakcji przygotowaliśmy w naszej szkole dla Jasia  ze Stargardu.

Przygotowania do naszej akcji trwały od kilku tygodni, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 przygotowali na sprzedaż własnoręcznie wykonane kartki , ozdoby bożonarodzeniowe. Natomiast rodzice uczniów przynieśli domowe wypieki w postaci ciast, ciasteczek i pierników.

Skala zorganizowanej akcji charytatywnej przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Przygotowane specjalnie na tą okazję ozdoby i wypieki bardzo szybko znalazły swoich nabywców. Cała akcja zakończyła się sukcesem. To zasługa nie tylko naszych uczniów, ale również ich rodziców, którzy z ogromnym sercem i zaangażowaniem wsparli szkolną inicjatywę.

Wszystkie zebrane tego dnia pieniążki zostaną przekazane na konto fundacji wspierającej leczenie trzyletniego Jasia.