Jasełka

21 grudnia 2015 roku o godzinie 16:30 w naszej szkole miało miejsce uroczyste wystawienie jasełek bożonarodzeniowych. W czasie przedstawienia członkowie szkolnych kół teatralnych (a mamy ich aż dwa!) oraz klasy 3B, w nietypowy sposób opowiedzieli historię narodzenia Jezusa.

Pomiędzy kolejnymi aktami można było wysłuchać najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu chóru pod kierownictwem pana Marka Krawczyńskiego. Do wspólnego świętowania przyłączyli się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice, którzy gromkimi brawami nagrodzili młodych aktorów.

Szczególne podziękowania należą się tym ostatnim za serce i trud włożony w przygotowanie strojów. Aktorzy wyglądali fantastycznie! Świątecznemu klimatowi sprzyjała także scenografia, za której przygotowanie odpowiedzialna była pani Kasia Bardziej (dziękujemy!).

Po przedstawieniu głos zabrał Dyrektor Szkoły, pan Romuald Bobrowicz, który pogratulował odtwórcom scenicznych kreacji, złożył najserdeczniejsze życzenia przybyłym gościom i podziękował wszystkim zaangażowanym za trud włożony w przygotowanie jasełek.

Dziękujemy wszystkim za przybycie!
wychowawczyni klasy 3B: Regina Kaliszyczyk

Opiekunki Kół Teatralnych: