Jak się uczyć, to tylko w „Trójce”

Szkołę Podstawową nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego  w Stargardzie odwiedzili przyszli uczniowie z rodzicami, których przywitał pan Romuald Bobrowicz – dyrektor szkoły.

Przyszli uczniowie i ich rodzice mogli obejrzeć sale lekcyjne, salę gimnastyczną, świetlicę

a po szkole zostali oprowadzeni przez uczniów z samorządu uczniowskiego. Zwiedzający mieli możliwość przyjrzenia się bazie dydaktycznej placówki. Podziwiali osiągnięcia artystyczne i sportowe w postaci pucharów, medali oraz dyplomów. Dzieci chętnie przyglądały się salom, w których już niedługo będą się uczyć. Były bardzo ciekawe tego, jak wygląda ich przyszła szkoła. Szczególnie podobały im się nowoczesne sale językowe i komputerowe, ale najwięcej emocji wzbudziły zajęcia z tablicami interaktywnymi. Był również czas na rozmowy z nauczycielami, poznanie programów zajęć, zapoznanie się z ofertą kół i zajęć pozalekcyjnych.

Rodzice mogli także zakupić pyszne ciasta upieczone przez rodziców uczniów oraz ozdoby wielkanocne ,wykonane przez uczniów, które były częścią akcji charytatywnej prowadzonej przez szkołę już kolejny raz, na rzecz Michałka Barana.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, szkołę odwiedzili rodzice, którzy skorzystali z dnia otwartego szkoły.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie.

No Comments

Comments are closed.

To Top