Inez Bielska i Agnieszka Jabłońska wyróżnione w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Inez Bielska i Agnieszka Jabłońska wyróżnione w ogólnopolskim konkursie plastycznym

12.05.2016r. W Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Szczecin odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników półfinału XVII edycji konkursu geologiczno-środowiskowego „Nasza Ziemia – Środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Ziemia w okowach lodu”.
Nasze uczennice Inez Bielska i Agnieszka Jabłońska zdobyły wyróżnienie. Prace wykonały pod kierunkiem pani Iwony Hoc. Tegoroczna edycja odbyła się pod patronatem Miasta Szczecin, Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Na konkurs napłynęło 259 prac plastycznych z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego a także z Niemiec. Tematyka geologiczna jest bardzo ciekawa i inspirującą ale też niezwykle trudna do wyrażenia plastycznie. Jury podkreśliło, że prace zostały wykonane ciekawymi technikami o wysokim stopniu trudności. Do końca maja będzie można zwiedzić wystawę na Uniwersytecie Szczecińskim a jesienią także w galerii Prezydenta Miasta Szczecin. Uczniowie z naszej szkoły od początku istnienia konkursu brali w nim udział otrzymując liczne nagrody i wyróżnienia. Tegorocznym laureatkom Inez i Agnieszce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinach sztuk plastycznych.

IMG_1595 IMG_1648 IMG_1610 IMG_1597 (1)  IMG_1652