Erasmus w Trójce

W ramach projektu Erasmus pod nazwą „Healthy Living and Equal Opportunities Through Sport”, w Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie przebywała grupa nauczycieli oraz uczniów z Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Rumunii i Łotwy.

Erasmus w Trójce

Na początek goście z zagranicy zwiedzili naszą szkołę oraz zapoznali się z jej całym zapleczem dydaktycznym.

Nie zabrakło również specjalnie zaplanowanej wycieczki szlakiem stargardzkiego gotyku ceglanego, oraz zwiedzania najciekawszych zabytków Szczecina. Wizyta gości z zagranicy, oprócz spotkań roboczych, zakończyła się analizą realizacji wspólnego projektu oraz omówieniem planów na nadchodzący rok.

– Goście wyjechali od nas zauroczeni pięknem naszego miasta i polską kuchnią. Już cieszymy się na myśl o najbliższym spotkaniu, tym razem w Hiszpanii – podsumował Damian Gralak, nauczyciel koordynujący projektem.