Dziewczęta z „Trójki” w Finale Wojewódzkim

Dziewczęta z „Trójki” w Finale Wojewódzkim

22 października 2015r. najlepsze szkoły w biegach przełajowych z terenu województwa zachodniopomorskiego rywalizowały o medale i puchary. Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie zorganizował finały wojewódzkie, poprzedzone serią zawodów miejskich i powiatowych. W eliminacjach łącznie wystartowało ponad 1000 zespołów. Do zawodów na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowały się szkoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich powiatach.
Organizacja finałów wojewódzkich już po raz ósmy została powierzona Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie. Na malowniczych terenach zabytkowego parku rywalizowały 10-osobowe zespoły na pętli o długości 800 m dla wszystkich dziewcząt oraz chłopców ze szkół podstawowych.
Dziewczęta SP 3 Stargard – Mistrzynie Powiatu Stargardzkiego i tym razem nie zawiodły. Dzięki dobremu przygotowaniu fizycznemu, systematycznym treningom
i wytrwałości, zawodniczki naszej szkoły stoczyły sportową walkę i ostatecznie zajęły V miejsce z czasem 33 min. 37 sek.

Dzięki temu dziewczęta uczestniczyły w uroczystej dekoracji. Z rąk dyrektora Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego– Marcina Kuduka otrzymały gratulacje i dyplom Finału Wojewódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Po ukończonym biegu dziewczęta został poczęstowane smaczną grochówką, bułką i ciepłym kompotem, oraz wzięły udział w okolicznościowej loterii, gdzie każdy los wygrywał.
Skład naszej drużyny:
1. Knape Natalia
2. Rubas Julia
3. Starzycka Klaudia
4. Czaja Amelia
5. Jabłońska Agnieszka
6. Musiał Zuzanna
7. Fal Natalia
8. Jarzyna Natalia
9. Wyszyńska Nikola
10. Laszkiewicz Wiktoria
11. Diak Weronika
Opiekun – Jolanta Lada

No Comments

Comments are closed.

To Top