DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„Dziś w naszej grupie było wesoło,

Misie z nami tańczyły w koło!”

27 listopada 2015 roku z inicjatywy dzieci z grupy 0a i ich wychowawczyni – pani Agnieszki Zaręby zorganizowany został   Bal Pluszowego Misia.

Na zaproszenie odpowiedziały i stawiły się dzieci  z wszystkich grup razem ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. O tym, że miś jest jedną z najbardziej znanych  i ulubionych zabawek wiedzą wszyscy. Kto z nas dorosłych nie wraca pamięcią do pierwszego ukochanego misia? Od ponad stu lat misie towarzyszą dzieciom na całym świecie. To one pocieszają, dodają otuchy i nie zdradzają powierzonych im tajemnic.

Miś Pluszowy, a szczególnie ten nasz, wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą, pluszową zabawką. Nie, nie! Taki Miś, po to misiem jest, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz. Ma duże uszy, żeby mieć coś do targania i kochania. W końcu Miś ma bardzo miękkie łapki, za które możemy trzymać, kiedy tylko chcemy.

Zabawa była doskonała. W „misiowej krainie” wśród piosenek, zagadek, konkursów i wszystkim co z misiami związane bawiły się dzieci ze swoimi misiami. Wszystkim dopisywał dobry humor.

Szkoda tylko, że ten dzień minął tak szybko! Do domu dzieci i misie zabrały wspaniałe wrażenia.

Drogie misie spotkamy się już za rok!