Dzień Chłopaka w 1c

W poniedziałek, w naszej szkole klasa 1c obchodziła uroczyście Dzień Chłopaka. Dziewczęta wraz z wychowawczynią oraz z pomocą rodziców, przygotowały ciekawe upominki dla swoich kolegów i złożyły im  najserdeczniejsze życzenia.

W tym dniu nie zabrakło w klasie ciekawych zabaw, konkurencji jak również wspólnych tańców. Chłopcy pod czujnym okiem koleżanek z klasy rywalizowali ze sobą               w różnych konkurencjach zarówno artystycznych jak i sportowych. Po podliczeniu punktów okazało się, że zwycięzcami zostali wszyscy chłopcy z klasy. Zostali oni nagrodzeni gromkimi brawami, a także medalami i dyplomami.

Przez cały czas dzieciom dopisywał świetny humor. Na koniec wspólnych zabaw na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.