Dzień Babci i Dziadka w grupie „0a”

Dzień Babci i Dziadka w grupie „0a”

Wierszem, tańcem, piosenką – w  ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia i podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie, za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach.

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Po występach  wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.                                                                    Na pamiątkę spotkania goście zostali obdarowani upominkami, które własnoręcznie wykonały ich wnuczęta podczas warsztatów mydlanych zorganizowanych przez państwa Zarzecznych – rodziców Adasia.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.