Bożonarodzeniowe spotkanie w świetlicy

We wtorek 15 grudnia dzieci z naszej świetlicy zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne  w bożonarodzeniowym montażu słowno-muzycznym. Uczniowie klas I-III recytowali wiersze i śpiewali kolędy. Spotkanie uświetnił występ Elizy Pietrzak, uczennicy klasy II, która zagrała na skrzypcach. Zaproszeni goście, rodzice i dyrekcja szkoły, mogli poczuć niepowtarzalną magię świąt Bożego Narodzenia.

Po części artystycznej każdy, kto tylko mógł, miał możliwość wzięcia udziału w akcji charytatywnej dla zmagającego się z ciężką chorobą absolwenta naszej szkoły, Krystiana. Zakupione w jej ramach ozdoby świąteczne nie tylko ozdobią domy darczyńców, ale będą także przypominały im o tym, że swoją postawą przyczynili się do pomocy komuś, będącemu w potrzebie.

Na uczestników spotkania czekał również poczęstunek. Dziękujemy serdecznie rodzicom za jego przygotowanie.

Panowała bardzo miła, świąteczna atmosfera, choć do świąt jeszcze troszeczkę czasu.

IMG_1085 IMG_1083 IMG_1074 IMG_1073