Apel z okazji 11 listopada

Radośnie, dumnie i z patriotyczną nutą uczciliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji zorganizowaliśmy w naszej szkole dwa  apele.

W organizację uroczystości zaangażowali się szczególnie nauczyciele oddziałów wczesnoszkolnych, języka polskiego, opiekunowie samorządu uczniowskiego. Podczas apelu nie zabrakło pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu wokalnego, przygotowanego przez panią Iwonę Aładowicz. Natomiast piękną grę na flażoletach, zaprezentował zespół przygotowany przez panią Joannę Czyż-Sobolewską. W przeżywanie Święta Niepodległości włączyły się także klasy 0 nasi najmłodsi uczniowie recytowali przepięknie  wiersze o tematyce niepodległościowej.

W tym dniu wszyscy uczniowie i nauczyciele nosili wykonane własnoręcznie biało – czerwone kotyliony, które jeszcze bardziej podkreśliły podniosłą symbolikę tego dnia i radość świętowania.