Apel podsumowujący pracę klas I-III w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

06.03.2017 r. odbył się apel podsumowujący pracę klas I-III w I semestrze. Zestawienia na apel przygotował Mały Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Ewy Migus. Na apelu dyplomami wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, a ich zachowanie było godne naśladowania. Dyplom za najwyższą frekwencję otrzymała klasa 3a, natomiast za czytelnictwo klasa 2a. Najlepszym czytelnikiem w I semestrze był – Stanisław Wróblewski, który przeczytał 57 książek. W czasie apelu była również okazja, aby wyróżnić uczniów za udział w organizowanych w I semestrze akcjach i konkursach.

Po podsumowaniach, w części artystycznej uczniowie klasy 3d zaprezentowali społeczności szkolnej kilka zabawnych scenek z życia szkoły. Apel zakończyła radosna piosenka.

Wszystkim wyróżnionym podczas apelu uczniom i klasom gratulujemy i życzymy sukcesów w II semestrze.