Ale frajda z Mikołajem

W dniu 9.12.2015 w hali miejskiej OSiR w Stargardzie Szczecińskim, odbyła się impreza organizowana przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy pod nazwą „Ale Frajda z Mikołajem” dla klas I i II Szkoły Podstawowej. Nasza szkoła, rok rocznie bierze udział w tej zabawie, osiągając wysokie miejsca w klasyfikacji ogólnej. Nie inaczej było również w tym roku !!!

Najmłodsi nasi uczniowie z klas I – rocznik 2008 i 2009 dzielnie walczyli do samego końca, ostatecznie plasując się na wysokim drugim miejscu, w finale ulegając tylko Szkole Podstawowej nr 1.

Poszczególne wyniki zawodów :

Wyniki eliminacji

Grupa A                                                                              Grupa B

1. Szkoła Podstawowa nr 5              21  pkt.-finał        1. Szkoła Podstawowa nr 3          21,5  pkt.  – finał

2. Szkoła Podstawowa nr 1              20  – finał              1. Szkoła Podstawowa nr 7              14+2 dogr.- finał

3. Szkoła Podstawowa nr 4              11                           3. Szkoła Podstawowa nr 6              14+1 dogr.

4. Szkoła Podstawowa nr 2                8                           4. Szkoła Podstawowa nr 8                10,5

Wyniki finału

1. Szkoła Podstawowa nr 1                 12pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 3                   7

3. Szkoła Podstawowa nr 5                   6

4. Szkoła Podstawowa nr 7                   4

Skład zespołu :

Hensler Mikołaj, Kubiaczyk Kacper, Rząb Igor, Słowiński Sebastian, Szczepański Sebastian, Rymarkiewicz Wiktor, Marczewska Małgorzata, Oczachowska Julia, Mazur Agata, Bryła Milena, Śledziona Kornelia, Anna Zielińska

Klasy II, czyli uczniowie urodzeni w latach 2007 i 2008, do samego końca walczyli o wstęp do wielkiego finału, w grupie bardzo zawzięcie rywalizując z SP 8 i SP 5. Ostatecznie z drugiego miejsca za SP 8 awansowaliśmy do wyścigów finałowych. Tam, od początku zaznaczyliśmy swoją wyższość, do samego końca ją potwierdzając. To nasi uczniowie mogli cieszyć się z końcowego wyniku zajmując pierwsze miejsce !

Poszczególne wyniki zawodów :

Wyniki eliminacji

1. Szkoła Podstawowa nr 8              18,5  pkt.-finał    1. Szkoła Podstawowa nr 1              18,5 pkt.               – finał

2. Szkoła Podstawowa nr 3              18  – finał              2. Szkoła Podstawowa nr 2              15,5        – finał

3. Szkoła Podstawowa nr 5              15                           3. Szkoła Podstawowa nr 7              14,5

4. Szkoła Podstawowa nr 6                8,5                        4. Szkoła Podstawowa nr 4              11,5

Wyniki finału

1. Szkoła Podstawowa nr 3                11 pkt.

2. Szkoła Podstawowa nr 2                  9

3. Szkoła Podstawowa nr 1                  6

4. Szkoła Podstawowa nr 8                  4

Skład zespołu :

Zuzanna Kos, Dominika Szlanderbach, Wiktoria Mieleniewicz, Nikola Szarszewska, Paulina Krupa, Jakub Aniszewski, Karol Urbański, Wiktor Żarów, Oskar Jaros, Szymon Kierczyński, Sebastian Kaspruch, Zuzanna Słojkowska

Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone pucharami. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a dzieci medale, słodycze i nagrody.

W trakcie zabaw dzieciom towarzyszył Mikołaj, obejrzały również występy zespołów tanecznych  z Młodzieżowego Domu Kultury.

Organizatorem imprezy był Młodzieżowy Ośrodek Sportowy,  Młodzieżowy Dom Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie Szczecińskim.

20151209_112349 20151209_113057 20151209_134331 81 94