Wystawa prac plastycznych uczniów w SCK-u.

Z okazji jubileuszu naszej szkoły 14.06.17r. odbyła się wystawa prac plastycznych uczniów w SCK-u. Dzieci ze świetlicy tą uroczystość uświetniły montażem słowno-muzyczny upamiętniającym historię szkoły. Opowiedziały początkach powstania placówki, o tym jak kiedyś dzieci się bawiły, uczyły i jak spędzały wolny czas. W krótkiej spirali czasu przenieśli widzów z epoki czasów powojennych do współczesności. Kończąc występy uczniowie zaproponowali wszystkim gościom i publiczności wspólne Selfie.
A oto nasi aktorzy ze świetlicy: Daria Budzikowska, Iga Brajta, Karol Brajta, Michał Domińczak,Gabriela Końciak, Oskar Korzeniowski, Wiktoria Rząb, Igor Rząb, Wiktor Rymarkiewicz, Roksana Tomaszewska, Narasza Tomaszewska, Agata Zielińska.
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów !
Nauczycielka świetlicy Iwona Hoc.