Rekrutacja dzieci do klas 1 i oddziałów przedszkolnych

REKRUTACJA DO KLAS 1 i ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH  „0” na rok szkolny 2020/2021.

Serdecznie zapraszamy !

Szczegółowe informacje w załącznikach.

Uwaga ! Kartę zapisu do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/21 składamy w terminie od 3 sierpnia 2020 do 21 sierpnia 2020.

Dokumentacja zapisu do klas I:

Dokumentacja zapisu do oddziałów przedszkolnych:

• postępowanie rekrutacyjne                                          (dokument PDF)
  • karta zapisu dla dzieci z obwodu szkoły                  (dokument PDF)             (dokument Word)
  • karta zapisu dla dzieci spoza obwodu szkoły         (dokument PDF)             (dokument Word)
  • karta zapisu do świetlicy szkolnej                               (dokument PDF)             (dokument Word)
  • terminy                                                                                  (dokument PDF)

Obwód SP3:

• obwód SP3 – wykaz ulic                                          (dokument PDF)