APEL Z OKAZJI 11 LISTOPADA

10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem w 1918 roku niepodległości, po 123 latach zaborów.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich klas uroczyste apele.

Dla klas 0-3 apel przygotowała klasa 3d. Przekazywane treści były przeplatane patriotycznymi pieśniami w wykonaniu zespołu wokalnego przygotowanego przez panią Iwonę Aładowicz oraz grą na flażoletach, zaprezentowaną przez zespół przygotowany przez panią Joannę Czyż-Sobolewską. Klasy 0 włączyły się w przeżywanie Święta Niepodległości  poprzez recytację  wiersza na zakończenie apelu.

W tym dniu wszyscy uczniowie i nauczyciele nosili wykonane własnoręcznie biało – czerwone kotyliony, które jeszcze bardziej podkreśliły podniosłą symbolikę tego dnia i radość świętowania.