Drodzy Absolwenci!

Fakt, że opuściliście już mury naszej szkoły, że już Was z nami nie ma, nie oznacza wcale, że o Was zapomnieliśmy. Wasz los nie jest nam Kochani obojętny. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczyło się Wasze życie, jak sobie radzicie. Zastanawiamy się, czy spełniają się Wasze marzenia, czy jesteście szczęśliwi, czy rozwijacie swoje pasje, czy osiągacie sukcesy, czy czujecie się spełnieni. Ciekawi nas też jak wspominacie pierwsze lata swojej edukacji, czy jeszcze o nas pamiętacie i czy miło nas wspominacie.

Chcielibyśmy, abyście nie tracili z nami kontaktu, abyście w miarę swoich możliwości i chęci uczestniczyli nadal w życiu naszej szkoły, dzielili się swoimi doświadczeniami oraz włączali się w nasze przedsięwzięcia. Mamy również nadzieję, że nasi dzisiejsi mali uczniowie znajdą wśród Was wiele wzorów do naśladowania.

Zapraszamy więc do odwiedzania nas i naszej strony internetowej, na której specjalnie dla Was wyznaczyliśmy należne Wam miejsce.

Zachęcamy oczywiście do współpracy i współtworzenia naszej zakładki „Nasi absolwenci”. Przy Waszej pomocy na pewno będzie ciekawiej. Przy Waszej pomocy będzie nam też łatwej udoskonalać naszą szkołę, by wszyscy czuli się w niej dobrze i zostali jak najlepiej przygotowani do dalszego kształcenia i życia.

Dlatego prosimy o wypełnienie kwestionariusza ankiety. Musicie wiedzieć, że możecie wypełniać go wielokrotnie w miarę upływu lat i dokonujących się w Waszym życiu zmian. Przesyłajcie także wszelkie inne informacje o sobie, o swoich doświadczeniach, wspomnieniach, osiągnięciach, z którymi chcielibyście się z nami podzielić na adres:

sp3stargard@wp.pl

Jako byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 zawsze jesteście mile widziani w murach naszej i Waszej szkoły.

 

Pozdrawiamy Was serdecznie
Dyrekcja szkoły,
Grono Pedagogiczne
oraz
opiekun absolwentów
mgr Izabela Nowak

OTWÓRZ ANKIETĘ

WYNIKI ANKIETY

To Top