WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „KARTKA BOŻONARODZENIOWA” „OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO  „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”  „OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

W listopadzie przeprowadzony został konkurs plastyczny nawiązujący do tradycji bożonarodzeniowych. Tematem prac konkursowych były: kartka bożonarodzeniowa i ozdoba bożonarodzeniowa.

Organizatorami tego przedsięwzięcia byli:

– Agnieszka Zaręba

– Regina Kaliszczyk

– Irena Przybyłowska-Nowak

– Ewa Konieczny

 

Do organizatorów ( oddziały przedszkolne i klasy 1-6) wpłynęło łącznie 238 prac konkursowych – 146 ozdób i 92 kartki.

Organizatorzy bardzo wysoko ocenili poziom tegorocznych prac, które wyróżniały: estetyka, dbałość o szczegóły, nowatorskie pomysły.

Prace oceniono w następujących kategoriach wiekowych:

– oddziały przedszkolne

– klasy 1 – 3

– klasy 4 – 6.

 

KARTKA BOŻONARODZENIOWA – PRACE NAGRODZONE

 

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

I miejsce – Hubert Jakubowski – 0a

II miejsce – Krzysztof Haziak – 0b

III miejsce – Maja Kwiecień – 0a

Jesika Marczewska – 0a

Wyróżnienie – Jagoda Kołodziejczyk – 0a

Katarzyna Komisarczyk – 0c

KLASY 1 – 3

I miejsce – Hubert Kamiński – 3b

II miejsce – Marcel Haziak – 3d

Maja Kowbel – 3d

III miejsce – Antonina Gmitrowicz – 1c

Oliwia Jasińska – 3b

Wyróżnienie – Oliwia Kokolus – 2a

Aleksandra Zbrzeska – 2b

KLASY 4 – 6

I miejsce – Michał Ignaś – 5b

Jakub Jabłoński – 6b

II miejsce – Filip Kowbel – 5b

III miejsce – Nikola Jabłońska – 5a

Julietta Owczarek – 4c

 

OZDOBA BOŻONARODZENIOWA – PRACE NAGRODZONE

 

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

I miejsce – Jakub Andrzejewski  – 0a

Marek Furmanczyk – 0a

Wiktoria Furmańczyk – 0a

II miejsce – Gabriel Radowicz – 0b

Zuzanna Wojdak – 0a

III miejsce – Krzysztof Haziak – 0b

Katarzyna Nowak – 0a

Wyróżnienie – Jagoda Kołodziejczyk – 0a

Emilia Bojanowska  – 0c

Julia Martisz – 0b

Natasza Kołodziejczyk – 0a

KLASY 1 – 3

I miejsce – Bartosz Stanisławski – 1c

Jakub Kołodziejczyk – 1c

II miejsce – Aurelia Dużyńska – 3a

Marek Okraj – 2b

Katarzyna Pilipczak – 1c

III miejsce – Anastazja Janas – 2b

Aleksandra Zbrzeska – 2b

Wyróżnienie – Jakub Górski – 1c

KLASY 4 – 6

I miejsce – Wiktor Kleczewski – 5b

Oliwia Żółtowska – 5a

II miejsce – Julia Furmańczyk – 4d

Dawid Korczyński – 6c

Aksel Osica – 4a

III miejsce – Iga Brajta – 4e

Adam Gotowicki – 5b

Dominik Paczkowski – 5b

Wyróżnienie – Wiktoria Mieleniewicz – 4b

Kornelia Stanisławska – 5a

Wszystkie prace konkursowe zostały wystawione 22.11.2017r. na kiermaszu charytatywnym  „POMAGAMY JASIOWI” . Dochód uzyskany ze sprzedaży przeznaczono na  leczenie małego Jasia.

Laureaci nagrodzeni zostaną ( w poszczególnych kategoriach wiekowych) po JASEŁKACH.

To Top